tu jesteś: główna / modne_okulary


Modne OkularyOkulary - Mango


Fantazyje okulary w kolorze ciemnobrązowym ze złotymi dodatkami. Świetnie wyglądają do tuniki i legginsów. Można je kupić w sklepach Mango w najnowszej kolekcji.

Okulary z dużymi szkłami w delikatnej srebrnej oprawce. Świetnie wyglądają do wąskich jeansów i dopasowanej bluzki. Można je znaleźć w wiosenno - letniej kolekcji Mango.

Duże, eleganckie okulary w kolorze czarnym ze śliwkowymi szkłami oraz złotą ozdobą z boku. Idealne do króciutkiej sukienki i ekstrawaganckich szpilek. Dostępne w wiosennej kolekcji marki Mango.


Duże okulary o grafitowych oprawkach i zacienionych szkłach. W tym sezonie idealne do szerokiej opaski i wąskich jeansów. Można je kupić w wiosenno - letniej kolekcji marki Mango.Modne, duże okulary w kolorze ciemnobrązowym w drobne czarne wzorki z wiśniowymi szkłami. Świetny dodatek do mini i balerin. Dostępne w wiosenno - letniej kolekcji Mango.
 
Duże, futurystyczne okulary z wiosenno-letniej kolekcji Mango. Zacienione, delikatnie bordowe szkła i biały kolor oprawek - idealne do szortów i dużej torby.Duże okulary w czarnych oprawkach z ciemnobrązowymi szkłami. Doskonale komponują z ubraniami w geometryczne wzory w stylu lat 50-tych. Dostępne w sklepach Mango w sezonie wiosna - lato 2007

Duże, brązowe okulary ze szkłami w tym samym kolorze. Idealne zarówno na plażę, jak i do minisukienki i szpilek. Można je kupić w sklepach Mango w kolekcji wiosna - lato 2007.

Okulary - H&MOkulary z najnowszej kolekcji wiosenno-letniej marki H&M. Inspirowane modą lat 60-tych. Dostępne również w innych kolorach (na zdjęciu w kolorze zielonym).

Okulary przeciwsłoneczne z najnowszej kolekcji H&M sygnowanej przez Madonnę, o czym świadczy srebrna literka M na oprawkach. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, na zdjęciu w kolorze białym.
   


Polityka Prywatnosci | Modne Okulary